Київська обл., м.Буча, в.Яблунська, 13 т. (045-97) 90-140, 90-226
П'ятниця 29 березня 2024

Бучанська початкова школа №11

08294, Київська область, місто Буча, в.Яблунська, 13. ТЕЛ.: (045-97)90-140, 90-226 ЕЛ.АДРЕСА: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ВЕБ-СТОРІНКА: http://nvk-berizka.pp.ua

Наша школа – дитячий садок знаходиться в мальовничому куточку України – місті Бучі.
З 1991 року є єдиним навчально - виховним комплексом в місті.Фінансування державне, матеріальна база задовільна.
Режим роботи дошкільних груп 12-годинний, харчування 3-х разове.
 Бучанська початкова школа №11 Бучанської міської ради  поєднує в собі групи раннього віку, передшкільного віку та класи початкової школи.
 Бучанська початкова школа №11 є державним закладом освіти, діє відповідно до Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», положенням про навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», положення про загальноосвітній навчальний заклад (Постанова Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. за №649), положення про дошкільний заклад України, галузевих актів, що регламентують права установ освіти та власного статуту.

Бучанська початкова школа №11 є комунальною власністю Бучанської міської ради Київської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Бучанської міської ради, якому делеговані відповідні повноваження. Заклад освіти розрахований на 375 місць. Земельна ділянка, яка належить НВК має площу 1,33 га.

На 1.09.2017 року – у закладі освіти нараховується  424   дитини.  З них дітей раннього та дошкільного віку – 270, молодших школярів – 154. З такою кількістю дітей працює 51 педагогічний працівник та 43 працівники з числа обслуговуючого персоналу.

На даний час у Бучанській початковій школі №11  функціонує:

• 7 класів початкової школи: 2 – перших (1-Б інклюзивний),  2 – других, (2-Б інклюзивний), 2 – третіх  та 1 – четвертий ( інклюзивний).  Середня наповнюваність класів становить 15 учні.

• 10 дошкільних груп: 3 – молодші, 3 -  середні (дві з яких – логопедичні, одна інклюзивна), 4 – старші (одна з яких логопедична, дві інклюзивні та одна група з наданням додоткових освітніх послуг). Середня наповнюваність дошкільних груп 23 дітей

•1 група з короткотривалим перебуванням дітей

• 2 групи раннього віку, середня наповнюваність яких становить 21 дитина.

Режим роботи закладу освіти з 7.30 до 18.00. З метою встановлення раціонального режиму роботи закладу та за потребою батьків  на початку навчального року було додатково організовано три чергові групи (дві дошкільні та одна  ясельна) з продовженим перебуванням дітей у закладі освіти з 7:00 до 19.00.

Життя наших вихованців та учнів урізноманітнюється і збагачується відвідуванням таких гуртків: "Майстерня творчості", "Ерудит", "Комп’ютер для дошкільнят", "Англійська мова для малюків", "Дивосвіт".

Бучанська початкова школа №11  пишається своїми вихованцями, учнями, педагогами, які неодноразово ставали переможцями міських та учасниками і переможцями обласних конкурсів: Макаренко Н.П., Глущенко Н.П., Кирик Н.В. Стриженко Вероніка, Крейман Олександра.

Педагогічний колектив спільно з батьківською громадою працює над проблемою: "Створення сприятливих умов для особистісного становлення дітей передшкільного та молодшого шкільного віку, формування їх життєвої компетентності, морально-етичної культури  та духовних цінностей"

Переддошкільні групи працюють за програмою навчання та виховання дітей від 2 до 7 років: "Дитина". Для успішного соціально-психологічного розвитку дітей, у середніх та старших дошкільних групах  педагоги  використовують методику  "Лялька-персона"

1-4 класи працюють за навчальними програмами для загальноосвітніх навчальних закладів та науково-педагогічним проектом "Інтелект Украіни".